Třídenní eBF je výjimečný česko-slovenský nákupní svátek. Proměny této akce díky šířce, hloubce témat i samotné dramaturgii si nelze nevšimnout. Dovolte malé nahlédnutí.
Nová tzv. 6. scéna bude ryze pragmatická. Karel Otýs, v jehož gesci byla připravována, je very praktický člověk. Učí lidi to, co mohou hned uchopit, použít. Jirka Róžański s Karlem Jaroměřským popíší strategické abstrakce českým jazykem. Martin Jarábek, určitě jako vždy s vtipem a hlavně jasnozřivě popíše peripetie s nespolupracujícími interními klienty. Vysvětlí taktiky eskalačních procedur, které by se daly nazvat: Jak zůstat celý a aby se interní klient nenažral.
Když jsme pro ni, tuto scénu, hledali přívlastek, připadlo nám, že by jí slušel „Panková“.
Nevíme, jestli má Honza Vašek rád folk, ale „písničkáři“ zde vystupující určitě tnou do živého. Samozřejmě, že nás všechny trápí, když se trhy dostávají do rukou dodavatelů, vyjednávání o cenách se potom jmenuje „Cost avoidance“. V příspěvcích o rostoucích cenách nebudou publikovány jen pohledy nákupčích ale i pohled dodavatele, kterým tentokrát bude M. Olejník.
Scéna M. Biňase bude od Zepelínů k Technu (ano, tato technologie nás mnohé určitě předběhla), to třeba slyšet. Příspěvky ku Category managementu (M. Zelinka & spol.) budou cílit na diferenciaci. Nelze se věnovat důležitému stejně jako nedůležitému. To méně důležité ale počtem rozsáhlé propere blok Zděnka Pytlíčka. Těšme se na rozpravu o Tail End Procurementu.
Asahi scéna Tomáše Veita a jeho kolegů je skvěle tématicky pojatá, pohled do kuchyně pivovarníků bude třešnička celé konference, takový hodně dobrý progresivní rock. Kdo si nepohlídá místo už před devátou, bude stát opodál.
Zvládnout vše, co je nachystáno, bude chtít dobrou kondici.
Znalostní nákup Vás zve v předvečer eBF na 8. Nákupní husu a diskusi o husách a zlatých vejcích do hospůdky U Köhlera
Kdy: 6.11. cca 20. hod., Ostrava, Janáčková ul. (Za stodolní, směr nádraží)
Na viděnou a s pozdravem
„Z husích hodů rovnou do těch nákupních“
se těší
Za Znalostní nákup Lucie Hromadová a Josef Zrník
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.